Firma FRANSPOL z siedzibą w Warszawie została założona w 1998 roku. Reprezentujemy renomowanych producentów zachodnich oferujących za naszym pośrednictwem produkty oraz usługi dla przemysłu. Nazwa FRANSPOL nawiązuje do dominującego udziału w naszej działalności producentów francuskich i francuskojęzycznych.

Naszym celem jest zaopatrywanie przemysłu krajowego w niezbędne surowce i maszyny o najwyższych parametrach, których z różnych przyczyn nie wytwarza się w Polsce. Gwarancją profesjonalizmu naszych działań jest wieloletnie doświadczenie handlowe, techniczne i językowe.

FRANSPOL
ul. Okrętowa 18
01-309 Warszawa
POLSKA

tel. +48 22 664 40 33
fax: +48 22 665 96 22

contact-form

Francuskie otoczaki krzemienne, kule alubitowe(TM), wykładziny do młynów

Jako wyłączny przedstawiciel firmy ZIEGLER&Co., jesteśmy głównym dostawcą otoczaków krzemiennych na terenie Polski. Otoczaki wykorzystywane jako mielniki używane są przez wiodących producentów płytek ceramicznych, porcelany stołowej, elektrotechnicznej, a także przez zakłady przeróbcze w przemyśle surowców mineralnych.

Nasze mielniki pochodzą znad Kanału La Manche, które jest unikalnym miejscem na świecie dla naturalnego występowania najwyższej jakości otoczaków krzemiennych. Słynna ich jakość sprawia, że eksportowane są na rynki całego świata.

Nasi klienci doceniają przede wszystkim następujące właściwości oferowanych otoczaków:

img1

  • zbliżona do zera zawartość tlenków bawiących zapewnia ochronę masy ceramicznej przed zanieczyszczeniem;
  • wysoka twardość, dzięki której okres ścierania mielników jest wyjątkowo długi;
  • wyselekcjonowane ręcznie kształty i rozmiary (kalibry od 3-5cm do 12-15cm);
  • specjalnie wyselekcjonowany gatunek do stosowania przy przemiale szkliw (na życzenie klienta);

img2

Razem z partnerami z ZIEGLER&Co. proponujemy także na rynku polskim unikalnej jakości włoskie kule alubitowe™, które przez fachowców uważane są od lat za nr 1 wśród mielników z tlenku glinu świecie.

Oprócz mielników, oferujemy także wykładziny do młynów: krzemienne oraz alubitowe™.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w zakresie wyposażania młynów proponując: dostawę mielników, wycenę wykładziny każdorazowo dopasowanej do młyna klienta oraz dostawę wykładziny.

Link do firmy ZIEGLER&Co. GmbH: www.zieglerco.de